DOMÁCNOST

Slevy

DOMÁCNOST

Pokud hledáte specialistu na malé domácí spotřebiče jste na správném místě. Internetový obchod Liboli.cz Vám ve Vašem výběru udělá jasno. Zde Vám představujeme moderní malou domácí techniku, která Váš život udělá lehčí a snadnější. Při stisku malého tlačítka, za Vás spotřebič vykoná tolik práce, že již nebudete chtít přestat.

Pokud hledáte specialistu na malé domácí spotřebiče jste na správném místě. Internetový obchod Liboli.cz Vám ve Vašem výběru udělá jasno. Zde Vám představujeme moderní malou domácí techniku, která Váš život udělá lehčí a snadnější. Při stisku malého tlačítka, za Vás spotřebič vykoná tolik práce, že již nebudete chtít přestat.

Zobrazit

DOMÁCNOST  Počet produktů: 113

Podkategorie

 • Příprava kávy

  Máte rádi kávu ? .. V této kategorii Vám můžeme nabídnout plně automatické, kapslové a pákové kávovary (espressa) či klasické kávovary na její přípravu. A dále vše na její přípravu a servírování. Jakož jsou kávové kapsle, zrnková káva, napěňovače mléka, stojany pro uskladnění kávových kapslí, sklenice na servírování a vychutnání kávy nebo jiného Vámi zvoleného nápoje.

 • Příprava nápojů

  Máte rádi ochucenou či neochucenou sodu a neradi kupujete sodu v PET lahvi ? .. Máme pro Vás jasnou volbu nejen jak ušetřit, ale i jak si vyrobit snadno a rychle svou sodu vlastní. Pokud nevíte jakou příchuť sirupu k Vaší sodě vybrat, rádi Vám příchuť sirupu doporučíme a pomůžeme vybrat i příslušenství. A garantujeme, že na své si přijde úplně každý.

 • Příprava šťávy

  Našli jste už nejsnadnější cestu k přírodním vitamínům ? .. Máme pro Vás nápovědu, jak snadno přijít z přípravy šťávy k jejich dostatečnému přísunu pro Vaše tělo. Při stisku malého tlačítka nebo nepatrného pohnutí páčkou získáte tolik přírodních vitamínů, které Vaše tělo potřebuje.

 • Příprava pečiva

  Máte rádi tu hlubokou chuť čerstvě vonícího pečiva ? .. Pak jste na správném místě, kde Vám nabízíme spotřebiče, které Vám rychle a snadno připraví takové pečivo, že již nebude chtít jiné.

 • Roboty + Mixery

  Malý, ale šikovní kuchyňský pomocníci, které Vám budou ku pomoci při jakékoliv kuchyňské příležitosti. Nabízíme kvalitní mixéry o různých objemech a výkonech od ověřených značek. Námi nabízené kuchyňské roboty zase nabízí různé funkce jako je lisování, šlehání, hnětení nebo i mixování, a též jsou dostupné v různých výkonech i objemech.

 • Šlehače

  Máte rádi pohodlí ve svém kuchyňském prostoru ? .. Tak jste tady správně, zde Vám nabízíme širokou škálu šlehačů všeho druhu, které prostě musíte mít. Moderní technologie našich šlehačů Vám ukáží jak vařit s radostí a úsměvem.

 • Řezání, sekání a...

  Stále hledáte co Vám ve Vaší kuchyni chybí a co Vám v ní usnadní Váš strávený čas ? .. Tak již nehledejte a vyberte si z naší široké nabídky masomlýnků a miniprocesorů. Máme pro Vás spotřebiče, které Vám podají pomocnou ruku za jakékoliv kuchyňské situace.

 • Hrnce

  Máte zálibu ve vaření ? .. Tak by Vám určitě neměl chybět ve Vaší kuchyňské výbavě multifunkční, fritovací a parní hrnec, ale v nabídce u nás najdete i rýžovary. Hrnce jsou přímo nabité všemi možnými funkcemi, na které si jen vzpomenete. Stačí si jen vybrat.

 • Tepelná úprava potravin

  Jste zastánci dobrého jídla nebo jste přímo gurmáni světové gastronomie ? .. Tak jste určitě na správném místě, internetový obchod Liboli.cz Vám nabízí všechny spotřebiče, které Vám pomohou tepelně upravit každou Vaši potravinu.

 • Váhy

  Potřebujete něco zvážit ?? .. Internetový obchod Liboli.cz Vám nabízí širokou nabídku vah všeho druhu, jak váhy kuchyňské, které Vám budou každodenními společníky u každé kuchyňské situace, tak váhy osobní.

 • Vysavače

  Máte rádi ve vaší domácnosti či pracovním prostoru čisto ?? .. Tak neváhejte a vyberte si z naší široké nabídky vysavačů všeho druhu, které čekají jen na Vás a které si díky sací síle a nejmodernější technologii zamilujete. Internetový obchod Liboli.cz Vám ukáže, jaká může být vysávání hračka. Stačí si jen vybrat.

 • Ostatní kuchyňské...

  Internetový obchod Liboli.cz Vám nabízí širokou škálu ostatních kuchyňských spotřebičů, které Vám dobře poslouží jako doplněk k vaření, pečení atd.. Budou Vašimi dobrými pomocníky za jakékoliv kuchyňské situace, kterou si díky nim určitě užijete.

 • Žehličky

  Vyberte si z naší široké nabídky žehliček, které Vám umožní s pomocí nejmodernější technologie kvalitně a rychle žehlit Vámi zvolené prádlo. Už neztrácejte čas žehlením Vašeho prádla; žehličky z internetového obchodu Liboli.cz Vám nejen ulehčí práci pomocí moderní technologie, ale také ušetří Vás čas, který by jste mohli věnovat něčemu jinému.

 • Tepelné a klima přístroje

  Máte rádi teplíčko při studených dnech nebo se naopak při horkém létu rádi zchladíte ?? .. Tak jste na správném místě. Máme velmi širokou nabídku jak tepelných, tak klima přístrojů, které Vám určitě zpříjemní Vaší každodenní činnost. 

 • Ostatní malé spotřebiče

  Internetový obchod Liboli.cz Vám nabízí v kategorii ostatní malé spotřebiče pomocníky všeho druhu do Vaší kuchyně, domácnosti...

 • Cestovní chlazení

  V této kategorii cestovní chlazení si Vám dovolujeme nabídnout výrobky pro pohodlné cestování jak ve Vašem autě, tak i na cestách. Autochladničky a sportovní lahve Vám to mohou pomoci splnit.

 • Meteostanice

  Radi máte přehled o aktuálním počasí, teplotě venku i doma a mnoho dalším ?? .. Jste na správném místě; internetový obchod Liboli.cz Vám nabízí širokou nabídku meteostanic, se kterýma budete mít přehled o všem. Stačí si jen vybrat.

 • Budíky

  Neradi brzy ráno vstáváte ?? .. Budíky z internetového obchodu Liboli.cz Vás svými nastavitelnými melodiemi nejen mile probudí, ale naladí do každého nového dne.

 • Alkoholtester

  Konzumovali jste v průběhu dne alkohol a nevíte jestli již můžete řídit automobil ?? .. Alkohol testery internetového obchodu Liboli.cz nejen změří Vaší míru alkoholu v těle na setinku přesně, ale hlavně Vás ujistí, jestli se již můžete posadit za volant. Tak neváhejte a vyberte si, jistota je přeci jistota.

 • Šicí stroje
 • Příslušenství a...
na stránku
Zobrazeno 1 – 24 z 113 položek
Zobrazeno 1 – 24 z 113 položek