Hrnce

Slevy

Hrnce

Máte zálibu ve vaření ? .. Tak by Vám určitě neměl chybět ve Vaší kuchyňské výbavě multifunkční, fritovací a parní hrnec, ale v nabídce u nás najdete i rýžovary. Hrnce jsou přímo nabité všemi možnými funkcemi, na které si jen vzpomenete. Stačí si jen vybrat.

Hrnce  Počet produktů: 3

Podkategorie

 • Multifunkční

  Už jste viděli spotřebič, který ovládá levou zadní spoustu funkcí ? .. Představujeme Vám multifunkční hrnce, které jsou přímo nabité funkcemi. Hrnec Vám bude pomocníkem za jakékoliv kuchyňské situace. Váš hrnec zvládne na jedničku vše, na co si jen myslíte. Tak neváhejte, stačí si jen vybrat.

 • Parní

  Rádi pečujete o své zdraví ? .. Tak parní hrnec je pro Vás jasná volba. Nejen, že příprava Vašeho pokrmu je zdravá, ale hlavně vaření s parním hrncem je zábava a úplná hračka.

 • Rýžovary

  Rádi si pochutnáváte na čerstvě uvařené rýži ? .. Tak Vás naše nabídka rýžovarů určitě osloví. Nabízíme všechny nejmodernější druhy rýžovarů, který připravují jen tu nejkvalitnější a nejlepší rýži, jakou si můžete jen představit. Naše hrnce na vaření rýže pracují na principu vaření v páře, tudíž příprava rýže je maximálně zdravá. Neváhejte, určitě si u nás vyberete.

 • Fritovací

  Určitě každý někdy rád zhřeší ve stravě a dopřeje si smažené jídlo. V naší nabídce naleznete nejmodernější fritovací hrnce, který Vám připraví jakékoliv smažený pokrm, na který budete ještě hodně dlouho vzpomínat. Tak neváhejte a dopřejte si neodolatelnou chuť čerstvých hranolů či slastně vonícího smaženého sýra. Za celý náš team Liboli.cz přejeme dobrou chuť.

Katalog

Zobrazeno 1 – 3 z 3 položek
Zobrazeno 1 – 3 z 3 položek