KRÁSA A ZDRAVÍ

Slevy

KRÁSA A ZDRAVÍ

Internetový obchod liboli.cz Vám nabízí produkty pro Vaši krásu a zdraví.V této kategorii naleznete přístroje, které Vám pomůžou s péči o vlasy (fény, kulmy,zastřihovače vlasů,..) nebo tělo ( tlakoměry, holící strojky, masáže nohou). Máme nabídku produktů i pro maminky/tatínky (např. teploměry, chůvičky, sterilizátory,..) a jiné.  Věříme, že Vás...

Internetový obchod liboli.cz Vám nabízí produkty pro Vaši krásu a zdraví.V této kategorii naleznete přístroje, které Vám pomůžou s péči o vlasy (fény, kulmy,zastřihovače vlasů,..) nebo tělo ( tlakoměry, holící strojky, masáže nohou). Máme nabídku produktů i pro maminky/tatínky (např. teploměry, chůvičky, sterilizátory,..) a jiné.  Věříme, že Vás naše nabídka zaujme.

Zobrazit

KRÁSA A ZDRAVÍ  Počet produktů: 15

Podkategorie

 • Zubní hygiena

  Zubní hygiena je základem každého dobře začatého dne. Tak neváhejte a navštivte naši širokou nabídku zubních kartáčků a ústních sprch, které Vám zajistí přepychový vzhled vašich úst a zubů. Tak neváhejte, zubní hygiena je přeci základ.

 • Péče o dítě

  V této kategorii naleznete vše potřebné k péči o děti. Můžeme Vám nabídnout sterilizátory a ohřívače lahviček, teploměry, dudlíčky, odsávačky mléka, lahvičky, chůvičky,..v krásném jemném designu. Stačí si jen vybrat.

 • Péče o tělo

  Pečování o své tělo patří neodmyslitelně k duševní i osobní pohodě. Chcete mít upravené a odpočaté tělo nebo pečovat o své zdraví? Proto neváhejte a vybírejte právě v této kategorii.

 • Péče o vlasy

  Toužíte po krásných  a upravených vlasech? Neváhejte a nahlédněte do této kategorie se stylovými výrobky jako jsou vysoušeče vlasů, kulmy, žehličky na vlasy, ale také zastřihovače vlasů.

 • Přístroje pro osobní...

  Pečujete rádi o své tělo ?? .. Přístrojpro osobní hygienu z internetového obchodu Liboli.cz Vám určitě pomohou a zaručí kvalitní i snadnou ochranu před veškerou nečistotou.

 • Osobní váhy

  Pestrá nabídka všech osobních vah; od malých či velkých přes barevné po moderní váhy. Stačí si jen vybrat.

 • Tlakoměry

  Jak mít své zdraví pod kontrolou? Jednoduše pomocí dokonalých tlakoměru, které najdete v naší nabídce.

 • Speciální doplňky

  světýlko do kabelky s powerbankou, vařič vajec

Zobrazeno 1 – 15 z 15 položek
Zobrazeno 1 – 15 z 15 položek