Kategorie

Slevy

Proč nakupovat zrovna u nás?

Proč nakupovat zrovna u nás?

STABILITA

Jsme na trhu od roku 1991 a od té doby působíme po celé ČR. Mnoho internetových obchodů s elektro vzniká pouze s cílem maximalizovat zisky, ale neklade důraz na zákazníky. Internetový obchod není pouze jediným tržním nástrojem firmy Chmelař.

Ve firmě Jiří Chmelař- LIBOLI máte záruku toho, že i za několik měsíců a let budeme na trhu a budeme řešit Vaše požadavky.

 

PROFESIONALITA

Naše firma zaměstnává odborníky, kteří jsou ve stálém kontaktu s našimi obchodními partnery, dodavateli a v neposlední řadě i s koncovými zákazníky. Obchodní zástupci jsou pravidelně školeni ze strany našich dodavatelů a mají tedy přehled o nejnovějších technologiích a mohou tak nabídnout velice profesionální podporu. Naše krédo - každý zákazník je pro nás důležitý, ihned poznáte na osobním a individuálním přístupu. Vždy se snažíme vyhovět zákazníkovi bez ohledu na jeho velikost, nebo cenu zboží, které poptává.

 

BEZPEČNOST

Ne pro všechny prodejce je výběr sortimentu a bezpečnostní certifikáty důležitý pojem. Jiří Chmelař - LIBOLI s.r.o. nabízí pouze prověřené, kvalitní značkové produkty předních výrobců s platnými certifikáty. Kvalitu a spokojenost zákazníka v naší firmě vždy upřednostňujeme před kvantitou.

 

ELEKTRO SORTIMENT

Náš elektro sortiment uspokojí každého zákazníka. Nabízíme elektro produkty od všech předních výrobců. Věříme, že uspokojíme potřeby i těch nejnáročnějších zákazníků.

Toto vše je zárukou kvality nabízených služeb a důvodem proč firma Jiří Chmelař - LIBOLI s.r.o. patří k předním distributorům elektro produktů v ČR.

Všechny komentáře

Zanechte komentář