HOBBY A ZAHRADA

Obkladová palubka G21 Eben 2,3x13x350 cm

6391008

Nové

Výrobce: G21

EAN: 8595627402204

SKLADEM

436 Kč s DPH

Více informací

Obkladová palubka G21 je součástí komplexního podlahového a obkladového WPC systému G21, který je vhodný k použití zejména na fasády domů, zakrytí podhledů či stropů, apod. Tento systém splňuje nejen vysoké kvalitativní nároky, ale je i cenově výhodný.

Materiál WPC (Wood plastic components)
je směs tvořená z 60 % z dřevitých vláken a ze 40 % z plastu. S pomocí vlivu tlaku a teploty (extrudace) vzniká odolný a bezúdržbový materiál, který je praktický a po všech stránkách vysoce užitkový.

Vlastnosti tohoto materiálu dosahují kvalit prken z exotických dřevin a zároveň jsou ale výrazně cenově dostupnější. Dům obložený WPC palubkami G21 budí dojem, že je obložen kvalitním dřevem, které na rozdíl od WPC materiálu musíte udržovat různými nátěry.

WPC materiál
je díky svým vlastnostem vhodný pro použití na místech, kde dochází k působení všech běžných vlivů venkovního prostředí jako je např. vlhko, sluneční záření, déšť, vítr, mráz, atd.

Parametry:


Barevné provedení: Eben
Rozměr obkladové palubky (tloušťka x šířka x délka): 2,3 x 13 x 350 cm

K montáži obkladů z WPC palubek budete potřebovat příchytky G21, které naleznete v naší nabídce (6391009). Ty slouží k bezpečnému uchycení obkladových palubek a jejich spotřeba je cca 8 ks na jednu obkladovou palubku.

Výhody palubkového systému G21:


Bezúdržbovost
– materiál není třeba udržovat nebo ošetřovat pomocí nejrůznějších nátěrů a čistí se jednoduše pomocí vody.

Stálost
– WPC materiál je probarven v celé hmotě, tudíž nedochází v průběhu času ke změnám jeho barvy. Na rozdíl od dřevěných materiálů nemá různé pohledové vady jako například suky, apod.

Úspora nákladů
– Cenová výhodnost pořizovacích nákladů na kompletní terasu či jinou podlahovou plochu a životnost přes 20 let.

Životnost
– WPC palubky mají životnost až 20 let. Na rozdíl od palubek z exotického dřeva nedochází ke kroucení nebo třískování prken. Odolávají povětrnostním vlivům a dřevokazným škůdcům.

30 dalších produktů ve stejné kategorii